Selectează o Pagină

ANUNȚURI

n

Anunț de angajare – cercetători electrotehnică

13.01.2020 | Anunțuri generale

Angajam CERCETATORI IN ELECTROTEHNICA, cu experienta in proiecte de cercetare-dezvoltare.

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele conditii:

  • Studii superioare in domeniul tehnic/IT;
  • Experienta in domeniul tehnic/IT;
  • Experienta in gestionarea/implementarea proiectelor de cercetare-dezvoltare;
  • Experienta in redactarea livrabilelor specifice activitatilor de cercetare-dezvoltare;
  • Competente tehnice/IT;
  • Competente in redactarea livrabilelor specifice activitatilor de cercetare-dezvoltare;
  • Competente in definirea specificatiilor tehnice ale componentelor software/hardware;
  • Competente solide de lucru in echipa si adaptibilitate rapida la conditii diverse de lucru;
  • Limbi străine solicitate: engleza;

Descrierea jobului:

  • Implementeaza cu succes activitatile  proiectului si atinge rezultatelor planificate in proiect;
  • Asista la definirea specificatiilor tehnice ale componentelor in cadrul prototipurilor si asigura interfata cu comunitatea stiintifica pe parcusul derularii proiectului
  • Contribuie la redactarea livrabilelor specifice activitatilor in care este implicat(a)
  • Elaboreaza programarea confirmarilor metrologice ale mijloacelor de masurare (MM);
  • Transmite programarea confirmarilor metrologice tuturor compartimentelor implicate;
  •  Urmareste respectarea programarilor de catre toate zonele implicate a evalua cerințele de funcționale, de a elabora observații și metode de îmbunătățire;

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Bonusuri in functie de performanta

Pentru detalii sunati la nr. 0722 337 978, Resurse Umane