Selectează o Pagină

ANUNȚURI

n

Anunț de angajare – expert achiziții publice

13.01.2020 | Anunțuri generale

Angajam EXPERT ACHIZITII PUBLICE, cu experienta in proiecte de cercetare-dezvoltare.

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele conditii:

  • Studii superioare finalizate la o institutie acreditata;
  • Curs acreditat achizitii publice – avantaj;
  • Experienta in gestionarea/implementarea/verificarea proiectelor de cercetare-dezvoltare;
  • Experienta in gestionarea, efectuarea, verificarea achizitiilor publice;
  • Experienta in realizarea/coordonarea activitatilor de informare si publicitate;
  • Cunostinte solide in domeniul achizitiilor publice;
  • Competente generale in efectuarea de raportari interne/externe;
  • Cunostinte legate de informarea si publicitatea proiectelor conform Manualului de Identitate Vizuala;
  • Cunostinte solide de realizare/validare/verificare contracte;
  • Cunostinte generale in realizarea materialelor de prezentare ale proiectului de cercetare-dezvoltare;
  • Competente solide de lucru in conditii de stres si termene limite;
  • Competente solide de lucru in echipa;
  • Limbi străine solicitate: engleza;

Descrierea jobului:

  • Gestionează achizițiile publice din cadrul proiectului;
  • Elaborează/actualizează Planul de achiziții;
  • Elaborează documentații de atribuire;
  • Asigură derularea și finalizarea la termen a procedurilor de achiziție;
  • Asigură sprijin pentru raportări interne/externe;
  • Initiază și lansează proceduri de achiziții;
  • Derulează și finalizează procedurile de achiziții publice;
  • Administrează contractele;
  • Realizează evaluari și găsește soluții de rezolvare a eventualelor probleme asociate stocurilor, produselor neconforme, comenzilor, vânzărilor, soldurilor, scadențelor, sconturilor conform condițiilor comerciale agreate cu furnizorii;

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Bonusuri in functie de performanta

Pentru detalii sunati la nr. 0722 337 978, Resurse Umane